Moderný zapustený bodový biely sklopný AR70 – Cisco

Tento veľmi žiadaný produkt Moderný zapustený bodový biely sklopný AR70 - Cisco máte možnosť dostať už dnes na webe v kategórii zapustene... viac informácií »
Moderný zapustený bodový biely sklopný AR70 - Cisco
Značka: QAZQA
10 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi žiadaný produkt Moderný zapustený bodový biely sklopný AR70 - Cisco máte možnosť dostať už dnes na webe v kategórii zapustene...

Tento veľmi žiadaný produkt Moderný zapustený bodový biely sklopný AR70 – Cisco máte možnosť dostať už dnes na webe v kategórii zapustene svietidla! Teraz kúpite ďalšie kusy zo spomínanej rubriky za rozumné peniaze. Nebojte, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Vehlasný dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitné výrobky Presvedčte sa. Vďaka jednoduchému a tichému dizajnu sa tento variant Cisco hodí do každého interiéru. Pretože je bod otočný a sklopný, máte istotu dokonalého osvetlenia správnym smerom. Svietite svetlom presne tam, kde je to potrebné. Reflektor v žiarovke tiež pekne rozvádza svetlo po miestnosti. Toto miesto má priemer 11,2 cm a výšku 8 cm. Hĺbka inštalácie bodu je 10 cm a priemer inštalácie je 9,7 cm. Toto miesto doplníte svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 wattov. Poznámka: musí byť v tvare AR70, inak sa svetelný zdroj nezmestí na miesto. Toto miesto je tiež možné stmievať pomocou externého stmievača (stmievač nie je súčasťou dodávky). Choďte na miesto Cisco a uistite sa, že sa v každom interiéri budete cítiť ako doma!

Často hľadaný produkt Moderný zapustený bodový biely sklopný AR70 - Cisco od spoločnosti s výborným menom QAZQA ľahko môžete nájsť práve trvalo výhodne! Akčná cena od 10 EUR.