Moderný koľajnicový systém čierny so 14 bodmi 1-fázový – Jeana

Vneste do svojho domova modernú atmosféru s koľajnicovým systémom Jeana. Tento čierny koľajnicový systém má 14 bodov a je vyrobený z ocele.... celý popis>
Moderný koľajnicový systém čierny so 14 bodmi 1-fázový - Jeana
Značka: QAZQA
349 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Vneste do svojho domova modernú atmosféru s koľajnicovým systémom Jeana. Tento čierny koľajnicový systém má 14 bodov a je vyrobený z ocele. Koľajnica má celkovú dĺžku 800 cm a šírku 9,5 cm. Tienidlá majú priemer 5,5 cm a výšku 9,5 cm. 14 požadovaných svetelných zdrojov GU10 nie je súčasťou dodávky, ale možno ich jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Spoty sú stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Ide o 1-fázový koľajnicový systém, čo znamená, že všetky svetelné zdroje na koľajnici sú ovládané spoločne, a preto sú vždy stmievané alebo zapínané spoločne. Získajte moderný pútač do svojho domova s týmto koľajnicovým systémom!
Tento kvalitný a lacný produkt Moderný koľajnicový systém čierny so 14 bodmi 1-fázový – Jeana možno zakúpiť práve u nás zaradený v kategórii kolajnicove svietidla! Získajte nové produkty zo spomínanej sekcie ľahko online. U zákazníkov obľúbený výrobca QAZQA má v ponuke top produkty. Náš sortiment je široký, máme v ponuke však viac vybraných výrobkov od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.