Moderné závesné svietidlo sklo 40cm – guľa

Od moderného po škandinávsky interiér, od haly po jedáleň: závesné žiarovky Ball 40 cm si svojím elegantným a minimalistickým dizajnom prídu na... viac informácií »
Moderné závesné svietidlo sklo 40cm - guľa
Značka: QAZQA
93 EUR
Overiť dostupnosť »
Od moderného po škandinávsky interiér, od haly po jedáleň: závesné žiarovky Ball 40 cm si svojím elegantným a minimalistickým dizajnom prídu na...

Od moderného po škandinávsky interiér, od haly po jedáleň: závesné žiarovky Ball 40 cm si svojím elegantným a minimalistickým dizajnom prídu na svoje na každom mieste v dome. Je to nadčasové závesné svietidlo s guľkou z bieleho skla a zavesením z brúsenej ocele. Všeobecne je vysoký 150 cm. Dĺžka zavesenia je 100 cm. Sklo gule má priemer 50 cm. So svetelným zdrojom E27 s maximálnym výkonom 60 W ho môžete úplne dokončiť. Lopta je tiež stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky), aby bola večer mimoriadne útulná. Tip: skombinujte s niekoľkými nad jedálenským stolom.
Tento kvalitný a lacný produkt Moderné závesné svietidlo sklo 40cm – guľa je na získanie jednoducho tu u nás v známej rubrike zavesne lampy. Máme pre vás akčné výrobky zo spomínanej rubriky v akcii! Obľúbený dodávateľ QAZQA predáva vynikajúci tovar. Urobte radosť sami sebe! Ale to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke nájdete ďalší kvalitný tovar od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný výrobok Moderné závesné svietidlo sklo 40cm - guľa od známeho popredného výrobcu QAZQA získate u nás právě extra výhodne! Lacno za cenu 93 EUR.