Moderné závesné svietidlo biele okrúhle – VT 3

Závesná lampa VT 3 sa ideálne hodí do vášho moderného interiéru. Oceľový podstavec tejto prívesnej žiarovky a okrúhle biele tienidlá poskytujú... viac informácií »
Moderné závesné svietidlo biele okrúhle - VT 3
Značka: QAZQA
72 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa VT 3 sa ideálne hodí do vášho moderného interiéru. Oceľový podstavec tejto prívesnej žiarovky a okrúhle biele tienidlá poskytujú...

Závesná lampa VT 3 sa ideálne hodí do vášho moderného interiéru. Oceľový podstavec tejto prívesnej žiarovky a okrúhle biele tienidlá poskytujú moderný nádych. Lampa má veľkosť 125 cm. Každá čiapočka má dĺžku 9 cm a šírku 9 cm. Výška VT 3 je nastaviteľná od 85 cm do 130 cm. Svietidlo má tri objímky E27 a je možné ho použiť s externým stmievačom. Poznámka: svetelné zdroje a stmievač nie sú súčasťou dodávky, ale dajú sa ľahko objednať v našom internetovom obchode. Poskytnite svojmu interiéru krásnu atmosféru a kládnite väčší dôraz na jedálenský stôl.
Unikátny produkt je k dispozícii ešte na webe v známej kategórii zavesne lampy. Teraz môžete kúpiť výnimočné produkty z tejto známej sekcie v zľave. Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke viac skvelých produktov od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Moderné závesné svietidlo biele okrúhle - VT 3 od známej spoločnosti QAZQA môžete zohnať teraz v ponuke lacno. Produkt nakúpite teraz u nás za 72 EUR.