Moderné závesné svietidlo biele bez tienidla – Combi 1

Špičkový dizajn v celej svojej jednoduchosti, to je táto závesná lampa Combi 1 od značky QAZQA. Nie je to hocijaké kovanie na šnúru, nie, kovanie je... viac informácií »
Moderné závesné svietidlo biele bez tienidla - Combi 1
Značka: QAZQA
32,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Špičkový dizajn v celej svojej jednoduchosti, to je táto závesná lampa Combi 1 od značky QAZQA. Nie je to hocijaké kovanie na šnúru, nie, kovanie je...

Špičkový dizajn v celej svojej jednoduchosti, to je táto závesná lampa Combi 1 od značky QAZQA. Nie je to hocijaké kovanie na šnúru, nie, kovanie je celé vyrobené v bielej farbe s krásnou bielou šnúrou podľa najnovšieho domáceho trendu. To dáva žiarovke moderný a elegantný povrch. Tento základný a univerzálny kovový prívesok je vhodný na rôzne účely. Samotný vzhľad vyzerá pekne a minimalisticky, ale podľa vlastného vkusu ho možno doladiť aj kombináciou obľúbenej farby odtieňa, pretože prívesok sa na to ideálne hodí! Ide len o namontovanie príslušnej kapoty a dotiahnutie krúžku. Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 60 Watt). Toto závesné svietidlo má výšku 115 cm a dá sa počas inštalácie skrátiť. Kovanie má priemer 6 cm a montážna doska má priemer 10 cm. Premeňte svoj vlastný nápad na realitu s týmto Combi 1, super zábava!
Veľmi žiadaný tovar ide nakúpiť tiež tu na stránkach v známej rubrike zavesne lampy. Pripravili sme pre vás nové produkty zo spomínanej rubriky vo výpredajovej akcii. Populárna značka QAZQA ponúka svojim zákazníkom špičkový tovar Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Unikátny a obľúbený kus Moderné závesné svietidlo biele bez tienidla - Combi 1 od skvelej značky QAZQA jednoducho nájdete v aktuálnej ponuke v zľave. Teraz môžete získať za skvelú cenu 32,95 EUR.