Moderné vonkajšie nástenné svietidlo grafitové 14,3 cm IP44 – Latina

Príjemné kvalitné vonkajšie svietidlo vyrobené z liateho hliníka v tmavo šedej polyesterovej práškovej farbe. Poskytuje hravý svetelný efekt hore a... viac informácií »
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo grafitové 14
Značka: QAZQA
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Príjemné kvalitné vonkajšie svietidlo vyrobené z liateho hliníka v tmavo šedej polyesterovej práškovej farbe. Poskytuje hravý svetelný efekt hore a...

Príjemné kvalitné vonkajšie svietidlo vyrobené z liateho hliníka v tmavo šedej polyesterovej práškovej farbe. Poskytuje hravý svetelný efekt hore a dole po stene. Táto moderná Latina má celkovú dĺžku 22 cm a hĺbku 12 cm. Montážna doska má dĺžku 14,3 cm a šírku 7,7 cm. Latina je tiež stmievateľná, čo z nej robí malého, ale silného tvorcu atmosféry vo vašej záhrade. Dodáva sa bez stmievača a zdroja svetla, ale dá sa ľahko kombinovať s LED žiarovkou E27 s príkonom 60 W. Latina je navyše chránená proti striekajúcej vode (IP44). Doprajte svojej záhradnej atmosfére s Latinou. Tento kvalitný a lacný produkt Moderné vonkajšie nástenné svietidlo grafitové 14,3 cm IP44 – Latina možno zaobstarať bezprostredne na našich stránkach v známej kategórii vonkajsie nastenne svietidla! Teraz nájdete parádne produkty z tejto kateógrie ľahko online. U zákazníkov obľúbená značka QAZQA dlhodobo predáva prémiový tovar Prichystali sme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac skvelých kúskov od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný produkt Moderné vonkajšie nástenné svietidlo grafitové 14,3 cm IP44 - Latina s pečaťou kvality značky QAZQA pohodlne nakúpite ešte dnes v akcii. V súčasnosti za skvelú cenu 28 EUR.