Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 – Latina

Páni, aká je krásna nástenná lampa Latina! Jeho elegantný dizajn z neho robí moderné nástenné svietidlo a je vhodný aj na vonkajšie použitie!... viac informácií »
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Latina
Značka: QAZQA
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Páni, aká je krásna nástenná lampa Latina! Jeho elegantný dizajn z neho robí moderné nástenné svietidlo a je vhodný aj na vonkajšie použitie!...

Páni, aká je krásna nástenná lampa Latina! Jeho elegantný dizajn z neho robí moderné nástenné svietidlo a je vhodný aj na vonkajšie použitie! Svietidlo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so sklom a je ukončené čiernou farbou. Pretože lampa vyžaruje svetlo zhora aj zdola, poskytuje pekný žehliaci efekt na stenu. Nástenné svietidlo má výšku 8,2 cm, dĺžku 22 cm a hĺbku 12,2 cm. Montážna doska má výšku 7,5 cm, dĺžku 14 cm a hĺbku 3,5 cm. So svetelným zdrojom s objímkou E27 (max. 60 W) môžete nástenné svietidlo skutočne dokončiť! Nezabudnite si to teda objednať dodatočne. Latina je stmievateľná pomocou externého stmievača, ktorý nie je súčasťou dodávky. Vďaka svojej hodnote IP IP44 je nástenné svietidlo vhodné do exteriéru alebo do kúpeľne a je odolné proti striekajúcej vode. Doprajte svojej záhrade moderný nádych s nástennou lampou Latina. Úplne jedinečný tovar Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 – Latina dostanete priamo tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii vonkajsie nastenne svietidla! Máme pre vás obľúbené produkty vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu.

Lacný produkt Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Latina od nášho popredného výrobcu QAZQA jednoducho nájdete u nás teraz za výpredajovú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 31 EUR.