Moderné stropné svietidlo čierne 39 cm vrátane LED a stmievača – Marian

Hľadáte pútač očí do vesmíru? Potom je Marián to, čo potrebujete! Biele trojuholníky vyzerajú ako ostrovy na stropnej lampe. Marián je vyrobený z... viac informácií »
Moderné stropné svietidlo čierne 39 cm vrátane LED a stmievača - Marian
Značka: QAZQA
53 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte pútač očí do vesmíru? Potom je Marián to, čo potrebujete! Biele trojuholníky vyzerajú ako ostrovy na stropnej lampe. Marián je vyrobený z...

Hľadáte pútač očí do vesmíru? Potom je Marián to, čo potrebujete! Biele trojuholníky vyzerajú ako ostrovy na stropnej lampe. Marián je vyrobený z plastu a je dokončený v čiernej a bielej farbe. Má priemer 39 cm a výšku 6,5 cm. Montážna doska má priemer 35 cm a výšku 2 cm. Stropné svietidlo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 1 800 lúmenov a 2 000 – 4 000 Kelvinov. To mu dáva veľa silného svetla. LED dióda je stmievateľná aj pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Atmosféru v miestnosti tak môžete určiť sami. Vyzdobte svoju obývačku, kanceláriu alebo chodbu modernou stropnou lampou Marian. Obľúbený a kvalitný produkt Moderné stropné svietidlo čierne 39 dostanete jednoducho na stránkach v známej sekcii stropne svietidla. Zaobstarajte si ešte iné kúsky z tejto obľúbenej sekcie na pár kliknutí!

Tento dizajnový kus Moderné stropné svietidlo čierne 39 cm vrátane LED a stmievača - Marian od známeho dodávateľa QAZQA jednoducho môžete zohnať v našej aktuálnej ponuke navždy výhodne! Stojí teraz u nás 53 EUR.