Moderné stropné svietidlo čierne 22,6 cm IP44 – Jarra

S touto Jarrou získa vaša terasa elegantné svietidlo. Táto lampa sa dá perfektne namontovať aj v kúpeľni. Je nádherne dotvorený v nadčasovej... viac informácií »
Moderné stropné svietidlo čierne 22
Značka: QAZQA
32 EUR
Overiť dostupnosť »
S touto Jarrou získa vaša terasa elegantné svietidlo. Táto lampa sa dá perfektne namontovať aj v kúpeľni. Je nádherne dotvorený v nadčasovej...

S touto Jarrou získa vaša terasa elegantné svietidlo. Táto lampa sa dá perfektne namontovať aj v kúpeľni. Je nádherne dotvorený v nadčasovej čiernej farbe a čírom skle. Vďaka priehľadnému sklu je v svietidle jasne viditeľný zdroj svetla. Poznámka: Jarra sa dodáva bez svetelného zdroja. Preto si vyberte dekoratívny variant, ktorý sa hodí do kovania E27 (max. 40 W). Je stmievateľný aj externým stmievačom; Takto si večer urobíte niečo extra útulné pod vašou terasou alebo vo vašej kúpeľni. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný voči striekajúcej vode. Má výšku 22,6 cm a priemer 11,6 cm. Štýl a trieda s touto Jarrou. Tento veľmi obľúbený produkt Moderné stropné svietidlo čierne 22,6 cm IP44 – Jarra dostanete tiež tu u nás v známej rubrike vonkajsie stropne svietidla! Pripravili sme pre vás ešte ostatné produkty z našej rubriky za priaznivú cenu!

Tento najpredávanejší produkt Moderné stropné svietidlo čierne 22,6 cm IP44 - Jarra od poprednej spoločnosti QAZQA jednoducho môžete zaobstarať tu teraz práve za akčnú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 32 EUR.