Moderné stropné svietidlo červené 30 cm – Buben

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Moderné stropné svietidlo červené 30 cm - Buben možno zaobstarať tiež tu na našom webe v populárnej rubrike... viac informácií »
Moderné stropné svietidlo červené 30 cm - Buben
Značka: QAZQA
47 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a žiadaný výrobok Moderné stropné svietidlo červené 30 cm - Buben možno zaobstarať tiež tu na našom webe v populárnej rubrike...

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Moderné stropné svietidlo červené 30 cm – Buben možno zaobstarať tiež tu na našom webe v populárnej rubrike stropne svietidla. Teraz si môžete vybrať kvalitné kusy z tejto známej rubriky za super cenu! Obľúbený dodávateľ QAZQA vám môže poskytnúť veľmi kvalitné výrobky Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých produktov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Výrazné okrúhle stropné svietidlo s krásnym červeným tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne ukončené matnou sklenenou doskou na spodnej strane, čo v dome vytvára pokojný svetelný efekt. Svietidlo má priemer 30 cm a výšku 13 cm. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Váš bubon doplníte dvoma zdrojmi svetla, ktoré sa zmestia do objímky E27 (každý max. 40 W). Príjemné stropné svietidlo v každej miestnosti v dome, pekné aj v detskej izbe!

Tento výnimočný tovar Moderné stropné svietidlo červené 30 cm - Buben od nášho výrobcu QAZQA pohodlne nakúpite tady za skvelú cenu. Práve možno objednať len za 47 EUR.