Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo – Drum Duo

Drum Duo je, ako ste možno uhádli, lampa s duo tienidlom. Vnútorné tienidlo je biele a vonkajšie priehľadné. To dáva lampe ďalší rozmer. Pretože je... viac informácií »
Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Značka: QAZQA
219 EUR
Overiť dostupnosť »
Drum Duo je, ako ste možno uhádli, lampa s duo tienidlom. Vnútorné tienidlo je biele a vonkajšie priehľadné. To dáva lampe ďalší rozmer. Pretože je...

Drum Duo je, ako ste možno uhádli, lampa s duo tienidlom. Vnútorné tienidlo je biele a vonkajšie priehľadné. To dáva lampe ďalší rozmer. Pretože je vnútorné tienidlo uzavreté doskou z opálového skla, svetlo je tlmené. To zaisťuje príjemný svetelný zážitok. Bubon Duo je vyrobený z tkaniny s oceľou a sklom. Má priemer 50 cm a výšku 32 cm. Montážna doska má priemer 12 cm a výšku 2,5 cm. Stropné svietidlo doplníte 3 svetelnými zdrojmi s objímkou E27 s maximálnym výkonom 40 Wattov. Uistite sa, že si ich objednáte samostatne. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, ktorý nie je súčasťou balenia. Drum Duo je nádherné stropné svietidlo do predsiene, obývačky alebo spálne. Urobte si to doma útulné s Drum Duo.
Obľúbený a kvalitný produkt Moderné stropné svietidlo biele 50 môžete zaobstarať jednoducho na našich stránkach v známej rubrike stropne svietidla! Pripravili sme pre vás iné kusy z tejto známej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu.

Zľavnený produkt Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo - Drum Duo od značky s dlhou históriou QAZQA možno zohnať v našej internetovej ponuke stále výhodne! Ponuky už od 219 EUR.