Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo – Drum Duo

Drum Duo je, ako ste možno uhádli, lampa s duo tienidlom. Vnútorný a vonkajší uzáver sú biele, vonkajší uzáver je priesvitný. To dáva lampe... viac informácií »
Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Značka: QAZQA
84,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Drum Duo je, ako ste možno uhádli, lampa s duo tienidlom. Vnútorný a vonkajší uzáver sú biele, vonkajší uzáver je priesvitný. To dáva lampe...

Drum Duo je, ako ste možno uhádli, lampa s duo tienidlom. Vnútorný a vonkajší uzáver sú biele, vonkajší uzáver je priesvitný. To dáva lampe ďalší rozmer. Pretože je vnútorné tienidlo uzavreté opálovou plastovou doskou, svetlo je tlmené. To zaisťuje príjemný svetelný zážitok. Bubon Duo je vyrobený z tkaniny s oceľou a plastom. Má priemer 50 cm a výšku 32 cm. Montážna doska má priemer 12 cm a výšku 2,5 cm. Stropné svietidlo doplníte 3 svetelnými zdrojmi s objímkou E14 s maximálnym výkonom 40 Wattov. Uistite sa, že si ich objednáte samostatne. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, ktorý nie je súčasťou balenia. Drum Duo je nádherné stropné svietidlo do predsiene, obývačky alebo spálne. Urobte si to doma útulné s Drum Duo.
Tento veľmi obľúbený výrobok Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo – Drum ide získať bez ťažkostí na našom webe zaradený v rubrike stropne svietidla! Pozrite sa na zľavnené výrobky v spomínanej kategórii za internetové ceny!

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Moderné stropné svietidlo biele 50 cm 3-svetlo - Drum Duo od výrobcu QAZQA je možné zakúpiť zde teraz vo výhodnej akcii. Akčné ceny už od 84,95 EUR.