Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED – Trax

Zľavový tovar ide nakúpiť pohodlne na stránkach v populárnej rubrike stojace lampy! Vyhľadajte si úplne nové produkty zo spomínanej kategórie z... viac informácií »
Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED - Trax
Značka: QAZQA
39 EUR
Overiť dostupnosť »
Zľavový tovar ide nakúpiť pohodlne na stránkach v populárnej rubrike stojace lampy! Vyhľadajte si úplne nové produkty zo spomínanej kategórie z...

Zľavový tovar ide nakúpiť pohodlne na stránkach v populárnej rubrike stojace lampy! Vyhľadajte si úplne nové produkty zo spomínanej kategórie z pohodlia domova. Náš sortiment je široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané produkty značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka QAZQA má k dispozícii top produkty. A tu je dôkaz. Nadčasový doplnok do vášho domova. Táto stojanová lampa Trax je kompletne dokončená v čiernej farbe, takže je obzvlášť vhodná pre domácnosť v moderných alebo dizajnových interiéroch. Má celkovú výšku 145 cm. Noha má priemer 22 cm. Položka je dodávaná s káblom s dĺžkou 175 cm. Lampa má integrované LED svetlo (nevymeniteľné). Tento LED modul má výkon 380 lúmenov a 2700 Kelvinov: perfektná lampa na čítanie do obývačky alebo spálne. Poznámka: táto stojanová lampa nie je stmievateľná. Lampa vydrží dlho v priemere 20 000 hodín horenia. Vyberte si nadčasový dizajn s podlahovou lampou Trax!

Kvalitný a obľúbený tovar Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED - Trax od značky so skvelou reputáciou QAZQA máte možnosť zaobstarať zde teraz skutočne lacno. Teraz za 39 EUR.