Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED s čítacím ramenom – Ibiza

Tento vynikajúci produkt Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED s čítacím môžete nakúpiť teraz na stránkach zaradený v kategórii stojace... viac informácií »
Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED s čítacím ramenom - Ibiza
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento vynikajúci produkt Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED s čítacím môžete nakúpiť teraz na stránkach zaradený v kategórii stojace...

Tento vynikajúci produkt Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED s čítacím môžete nakúpiť teraz na stránkach zaradený v kategórii stojace lampy! Nájdite si ďalšie výrobky z tejto známej rubriky za najlepšie ceny. Veľmi funkčná stojanová lampa s ramenom na čítanie, ukončená v nádhernej matnej čiernej farbe. Naša Ibiza má celkovú výšku 180 cm. Noha má priemer 28 cm. Dodáva sa s káblom s dĺžkou 175 cm. Obe žiarovky je možné ovládať oddelene od seba. Čítacie rameno je veľmi ľahko nastaviteľné; užitočné na čítanie! Stojacia lampa má svietidlo (priemer 30 cm) vrátane LED (integrované v svietidle). LED diódy oboch modulov majú svetelný výkon 2700 Kelvinov a 1900 lumenov. Čo je veľmi praktické; dva svetelné body sú navzájom stmievateľné, a preto ich možno ovládať. So svojimi 30 000 hodinami horenia je Ibiza strážcom vášho interiéru! Super funkčná stojanová lampa na čítanie a vďaka funkcii stmievania na lampe vytvorí atmosféru vo vašom interiéri, na tejto Ibize!

Tento lacný produkt Moderné stojace svietidlo čierne vrátane LED s čítacím ramenom - Ibiza od výrobcu s dobrým menom QAZQA je možné kúpiť zde teraz za skvelú cenu! Ceny od 109 EUR.