Moderné stojace oceľové svietidlo vrátane LED – Berdien

Stojacia lampa Berdien je moderná lampa, ktorá je krásne upravená z ocele. Je výškovo nastaviteľná: minimálna výška 121 cm a maximálna výška 163... viac informácií »
Moderné stojace oceľové svietidlo vrátane LED - Berdien
Značka: QAZQA
70 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Berdien je moderná lampa, ktorá je krásne upravená z ocele. Je výškovo nastaviteľná: minimálna výška 121 cm a maximálna výška 163...

Stojacia lampa Berdien je moderná lampa, ktorá je krásne upravená z ocele. Je výškovo nastaviteľná: minimálna výška 121 cm a maximálna výška 163 cm. Je to veľmi jednoduché, keď si chcete prečítať knihu v obývačke. Noha má priemer 18 cm. Tovar je dodávaný s káblom s maximálnou dĺžkou 200 cm. Lampa obsahuje LED diódu (nedá sa teda vymeniť). LED dióda vydrží dlho (20 000 hodín svietenia). LED osvetlenie má celkom 450 lúmenov a 2700 Kelvinov: teplé biele útulné svetlo! Svietidlo môžete stmievať dotykovým stmievačom na svietidle: tak si sami určte atmosféru v dome! Doplňte svoj moderný interiér stojacou lampou Berdien.
Veľmi obľúbený produkt Moderné stojace oceľové svietidlo vrátane LED – máte možnosť zaobstarať tiež tu u nás v populárnej kateogrii stojace lampy! Pozrite sa na ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky na pár kliknutí. Predná značka QAZQA vám predstavuje špičkové produkty.

Žiadaný produkt Moderné stojace oceľové svietidlo vrátane LED - Berdien od skvelého výrobcu QAZQA môžete zaobstarať momentálne naozaj lacno! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 70 EUR.