Moderné stĺpové svietidlo Filko, 3-plameňové

Stĺpikové svietidlo Filko s peknými tvarmi vo vyhotovení s troma zdrojmi svetla Stĺpikové svietidlo Filko so svojimi troma tienidlami je vyhotovené v... viac informácií »
Moderné stĺpové svietidlo Filko
Značka: Lindby
330 EUR
Overiť dostupnosť »
Stĺpikové svietidlo Filko s peknými tvarmi vo vyhotovení s troma zdrojmi svetla Stĺpikové svietidlo Filko so svojimi troma tienidlami je vyhotovené v...

Stĺpikové svietidlo Filko s peknými tvarmi vo vyhotovení s troma zdrojmi svetla Stĺpikové svietidlo Filko so svojimi troma tienidlami je vyhotovené v štýle klasického svietnika. Preto ponúka pekný dizajn do väčších záhrad, vjazdov do dvorov a niektorých parkov. Rám z ušľachtilej ocele s malými tienidlami v tvare striešky je doplnený valčekmi z číreho skla, ktoré sú umiestnené okolo žiarovky a objímky. Celkový dizajn tohto stĺpikového svietidla pôsobí moderné a mimoriadne atraktívne.
Kvalitný a obľúbený produkt Moderné stĺpové svietidlo Filko, ide zohnať ľahko na našich stránkach v obľúbenej sekcii verejné osvetlenie. Teraz môžete kúpiť nové výrobky z tejto obľúbenej rubriky za super cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, u nás nájdete viac kvalitných produktov od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Dodávateľ Lindby pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci sortiment.

Nový tovar Moderné stĺpové svietidlo Filko, 3-plameňové s pečaťou kvality značky Lindby môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach navždy výhodne. Na zohnanie práve v akcii za 330 EUR.