Moderné okrúhle kúpeľňové zrkadlo vrátane LED IP44 – Miral

Miral je super štýlové kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením. Zrkadlo je vyrobené zo skla s oceľou. Má priemer 60 cm a hĺbku 4 cm. Montážna doska... viac informácií »
Moderné okrúhle kúpeľňové zrkadlo vrátane LED IP44 - Miral
Značka: QAZQA
239 EUR
Overiť dostupnosť »
Miral je super štýlové kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením. Zrkadlo je vyrobené zo skla s oceľou. Má priemer 60 cm a hĺbku 4 cm. Montážna doska...

Miral je super štýlové kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením. Zrkadlo je vyrobené zo skla s oceľou. Má priemer 60 cm a hĺbku 4 cm. Montážna doska má priemer 58 cm a výšku 3,5 cm. Kúpelňové zrkadlo obsahuje nevymeniteľné LED osvetlenie. So svetelným výkonom 2700 Kelvinov a 840 lúmenov LED dióda svieti, takže máte dostatok svetla napríklad na nalíčenie. LED dióda tohto štýlového kúpeľňového zrkadla vydrží v priemere 30 000 hodín svietenia. Táto kúpeľňová lampa má hodnotu IP IP44 a je preto odolná voči striekajúcej vode. Takže stále hľadáte pekné zrkadlo do svojej kúpeľne? Potom sa pohnite a choďte na okrúhle kúpeľňové zrkadlo Miral!
Super produkt Moderné okrúhle kúpeľňové zrkadlo môžete nájsť v pohode tu u nás umiestnený v rubrike nastenne lampy! Mrknite na ešte ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za outletovú cenu.

Tento akčný a v zľave tovar Moderné okrúhle kúpeľňové zrkadlo vrátane LED IP44 - Miral od značky so skvelou reputáciou QAZQA ľahko získate ešte dnes za výpredajovú cenu! Práve teraz za cenu 239 EUR.