Moderné obdĺžnikové vonkajšie nástenné svietidlo oceľové IP44 – Rotterdam 1

Toto rotterdamské nástenné svietidlo sa skladá z obdĺžnikového rámu so sklenenými panelmi po stranách. To vytvára pekný žehliaci efekt na... viac informácií »
Moderné obdĺžnikové vonkajšie nástenné svietidlo oceľové IP44 - Rotterdam 1
Značka: QAZQA
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto rotterdamské nástenné svietidlo sa skladá z obdĺžnikového rámu so sklenenými panelmi po stranách. To vytvára pekný žehliaci efekt na...

Toto rotterdamské nástenné svietidlo sa skladá z obdĺžnikového rámu so sklenenými panelmi po stranách. To vytvára pekný žehliaci efekt na vonkajšej stene. Preto je dôležité zvoliť si špeciálny zdroj svetla, pretože je viditeľný! Vyberte si svetelný zdroj, ktorý sa hodí do žiarovky E27 (max. 60 W). Svietidlo je stmievateľné aj externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Rotterdam 1 je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má hodnotu IP IP44: dokonale odolný voči dažďu! Táto nástenná lampa krásne visí vedľa vchodových dverí alebo na záhrade vášho altánu! Lampa má dĺžku 16 cm, výšku 33,5 cm a hĺbku 10 cm. Vytvorte útulnú atmosféru na záhrade s Rotterdamom!Lacný výrobok Moderné obdĺžnikové vonkajšie nástenné svietidlo oceľové IP44 – Rotterdam 1 možno zakúpiť jednoducho na našom webe v obľúbenej rubrike vonkajsie nastenne svietidla! Teraz získate ešte iné kúsky zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Samozrejme, máme v ponuke viac tovaru značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka QAZQA vám môže ponúknuť špičkové výrobky Môžete sa presvedčiť sami.

Tento skvelý produkt Moderné obdĺžnikové vonkajšie nástenné svietidlo oceľové IP44 - Rotterdam 1 pochádzajúce od značky QAZQA zaobstaráte zde teraz výhodne! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 40 EUR.