Moderné nástenné svietidlo zlaté s ohybným ramenom – Brescia Combi

Moderné zlaté nástenné svietidlo, ktoré sa ľahko kombinuje s nápadným alebo jednoduchým tienidlom: môžete si zvoliť, ako si svoju nástennú lampu... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo zlaté s ohybným ramenom - Brescia Combi
Značka: QAZQA
41 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné zlaté nástenné svietidlo, ktoré sa ľahko kombinuje s nápadným alebo jednoduchým tienidlom: môžete si zvoliť, ako si svoju nástennú lampu...

Moderné zlaté nástenné svietidlo, ktoré sa ľahko kombinuje s nápadným alebo jednoduchým tienidlom: môžete si zvoliť, ako si svoju nástennú lampu ozdobíte! Lampa na čítanie má integrovaný modul LED 2V a pomocou flexibilného ramena môžete lampu na čítanie LED nastaviť v požadovanom smere. S 3 000 Kelvinmi a 120 lúmenmi je žiarovka ideálna na použitie večer a počas dňa. Táto Brescia sa ľahko používa vďaka tlačidlám zapnutia / vypnutia na montážnej doske žiarovky. To umožňuje samostatnú prevádzku žiarovky a lampy na čítanie. Môžete dokončiť Bresciu svetelným zdrojom s výbojkou E27 až 60 wattov. Poznámka: táto nie je zahrnutá, ale môžete si ju ľahko objednať v našom internetovom obchode. Svietidlo má hĺbku 15 cm. Nastaviteľné rameno má dĺžku 23 cm. Montážna doska má dĺžku 10 cm a šírku 10 cm. Nájdite pekné tienidlo a doplňte svoj interiér touto Brescia Combi! Často hľadaný produkt Moderné nástenné svietidlo zlaté s ohybným máte možnosť nájsť jednoducho tu na našich stránkach umiestnený v rubrike nastenne lampy. Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty zo spomínanej rubriky na pár kliknutí.

Obľúbený produkt Moderné nástenné svietidlo zlaté s ohybným ramenom - Brescia Combi od značky QAZQA máte možnosť dostať teraz za výborné peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 41 EUR.