Moderné nástenné svietidlo okrúhle čierne – Sandy

Veľmi pekné nástenné svietidlo v nadčasovom dizajne! Nástenné svietidlo Sandy ponúka krásny moderný vzhľad, z ktorého sa môžete tešiť aj po... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo okrúhle čierne - Sandy
Značka: QAZQA
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi pekné nástenné svietidlo v nadčasovom dizajne! Nástenné svietidlo Sandy ponúka krásny moderný vzhľad, z ktorého sa môžete tešiť aj po...

Veľmi pekné nástenné svietidlo v nadčasovom dizajne! Nástenné svietidlo Sandy ponúka krásny moderný vzhľad, z ktorého sa môžete tešiť aj po ďalšie roky. Nástenné svietidlo Sandy svieti nahor a nadol, čo na stene dáva krásne pasúce sa svetlo. Svietidlo má hĺbku 10,5 cm a výšku 14,5 cm. Montážna doska má dĺžku 10 cm a šírku 5 cm. Lampu dokončíte dvoma armatúrami GU10 (max. 50 W). Ďalej je žiarovka tiež stmievateľná (nie je súčasťou balenia stmievač). Je čas na čerstvý vánok vo vašom interiéri? Možno vám Sandy ponúkne riešenie! Tento akčný a v zľave produkt Moderné nástenné svietidlo okrúhle ide získať teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike nastenne lampy! Teraz kúpite parádne produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu!

Obľúbený a kvalitný kus Moderné nástenné svietidlo okrúhle čierne - Sandy od spoľahlivého výrobcu QAZQA ľahko môžete nájsť u nás extra so zľavou! Práve teraz za skvelú cenu 27 EUR.