Moderné nástenné svietidlo hliníkové – Transfer

Aký obrázok je vidieť tento prenos! Je úplne doma v modernom alebo priemyselnom prostredí. Hliníková povrchová úprava mu dodáva elegantný vzhľad.... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo hliníkové - Transfer
Značka: QAZQA
26 EUR
Overiť dostupnosť »
Aký obrázok je vidieť tento prenos! Je úplne doma v modernom alebo priemyselnom prostredí. Hliníková povrchová úprava mu dodáva elegantný vzhľad....

Aký obrázok je vidieť tento prenos! Je úplne doma v modernom alebo priemyselnom prostredí. Hliníková povrchová úprava mu dodáva elegantný vzhľad. Má dĺžku a výšku 8 cm. Hĺbka je 10,5 cm. Montážna doska má dĺžku a šírku 8 cm. Doplňte ho svetelným zdrojom G9 s maximálnym výkonom 40 W! Toto nástenné svietidlo poskytuje krásne pasúce sa svetlo na stene. Je tiež stmievateľný (stmievač nie je súčasťou balenia), aby vytvoril extra útulný pocit.Dizajnový tovar Moderné nástenné svietidlo hliníkové môžete nájsť jednoducho na našich stránkach v známej sekcii nastenne lampy! Teraz získate ďalšie produkty v spomínanej rubrike ľahko online. Vedúca značka QAZQA vám ponúka vysoko kvalitný sortiment. To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! U nás nájdete viac skvelých výrobkov značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Moderné nástenné svietidlo hliníkové - Transfer od značky so zárukou kvality QAZQA získate u nás teraz stále výhodne. Teraz nakúpite za 26 EUR.