Moderné nástenné svietidlo čierny štvorec – Sandy

Krásne nástenné svietidlo v nadčasovom dizajne! Nástenné svietidlo Sandy ponúka krásny moderný vzhľad, z ktorého sa môžete tešiť aj po ďalšie... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo čierny štvorec - Sandy
Značka: QAZQA
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásne nástenné svietidlo v nadčasovom dizajne! Nástenné svietidlo Sandy ponúka krásny moderný vzhľad, z ktorého sa môžete tešiť aj po ďalšie...

Krásne nástenné svietidlo v nadčasovom dizajne! Nástenné svietidlo Sandy ponúka krásny moderný vzhľad, z ktorého sa môžete tešiť aj po ďalšie roky. Nástenné svietidlo Sandy svieti nahor a nadol, čo na stene dáva krásne pasúce sa svetlo. Svietidlo má hĺbku 10,5 cm, výšku 14 cm a dĺžku 8,5 cm. Montážna doska má dĺžku 10 cm a šírku 5 cm. Lampu dokončíte dvoma armatúrami GU10 (max. 50 W). Svietidlo je stmievateľné aj externým stmievačom (nie je súčasťou balenia stmievač). Je čas na čerstvý vánok vo vašom interiéri? Možno vám Sandy ponúkne riešenie!
Dizajnový kus Moderné nástenné svietidlo čierny máte možnosť zohnať práve teraz tu na našom webe zaradený v sekcii nastenne lampy! Teraz môžete získať akčné kusy z našej sekcie za akčnú cenu. Máme toho viac, máme v ponuke tiež viac osvedčených výrobkov značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný tovar Moderné nástenné svietidlo čierny štvorec - Sandy od obľúbeného výrobcu QAZQA je možné získať tu teraz práve za najnižšiu cenu. Momentálne k dispozícii za 28 EUR.