Moderné nástenné svietidlo čierne vrátane LED – Plomp

Plomp je veľmi jedinečné nástenné svietidlo! Má vlnité tvary, vďaka ktorým je veľmi špeciálny. Táto lampa je skutočným pútačom pozornosti vo... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo čierne vrátane LED - Plomp
Značka: QAZQA
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Plomp je veľmi jedinečné nástenné svietidlo! Má vlnité tvary, vďaka ktorým je veľmi špeciálny. Táto lampa je skutočným pútačom pozornosti vo...

Plomp je veľmi jedinečné nástenné svietidlo! Má vlnité tvary, vďaka ktorým je veľmi špeciálny. Táto lampa je skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývačke alebo vo vašej hale! Čierna farba mu dodáva pokojný charakter. Vďaka tomu LED osvetlenie pekne vynikne pri stene. Má celkovú dĺžku 46 cm a výšku 28 cm. Hĺbka je 4,5 cm. Lampa sa skladá z integrovanej LED (nevymeniteľnej). S 800 lumenmi je to nástenné svietidlo s vysokou intenzitou svetla. Plomp vydrží v priemere 30 000 horiacich hodín. Poznámka: táto lampa nie je stmievateľná! Plomp je vhodný iba na funkčné osvetlenie domu. Doplňte svoj interiér týmto Plompom! Kvalitný a žiadaný kus Moderné nástenné svietidlo čierne vrátane LED je na získanie tiež tu u nás v známej kategórii nastenne lampy. Zaobstarajte si akčné produkty zo spomínanej rubriky ľahko online! Výrobca QAZQA poskytuje prémiové výrobky. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! Mrknite tiež na viac skvelých produktov od výrobcu QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený kus Moderné nástenné svietidlo čierne vrátane LED - Plomp od známeho dodávateľa QAZQA nájdete práve teraz skutočne lacno! Ceny už od 90 EUR.