Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom – VT 1

Výnimočný produkt obstaráte ľahko na stránkach v obľúbenej kategórii nastenne lampy. Vyberte si skvelé produkty z našej kategórie z pohodlia... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom - VT 1
Značka: QAZQA
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný produkt obstaráte ľahko na stránkach v obľúbenej kategórii nastenne lampy. Vyberte si skvelé produkty z našej kategórie z pohodlia...

Výnimočný produkt obstaráte ľahko na stránkach v obľúbenej kategórii nastenne lampy. Vyberte si skvelé produkty z našej kategórie z pohodlia domova! Populárny výrobca medzi zákazníkmi QAZQA predáva prémiové výrobky
Páni, aké nádherné nástenné svietidlo VT1. Veľmi moderný vo svojom dizajne. Pretože je vnútorná časť tienidla zlatá, žiarovka poskytuje efekt teplého svetla. Nástenné svietidlo je vyrobené z látky s oceľou a je ukončené čiernou farbou so zlatom. Má hĺbku 20,1 cm, výšku 20,3 a dĺžku 17 cm. Montážna doska má hĺbku 2 cm, výšku 8 cm a dĺžku 8 cm. Tienidlo má hĺbku 17 cm, výšku 12 cm a dĺžku 17 cm. Dokončíte VT1 so svetelným zdrojom, ktorý má objímku E27 (max. 60 W). Nezabudnite si to objednať dodatočne! Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, nie je súčasťou balenia. Krásne nástenné svietidlo do obývacej izby, spálne alebo kancelárie. VT1 dodáva vášmu interiéru atmosféru a to by nemalo chýbať!

Obľúbený a kvalitný produkt Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom - VT 1 pochádzajúce od značky QAZQA je možné nakúpiť v našej ponuke so zľavou. Výhodne teraz u nás za 28 EUR.