Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom – VT 1

VT 1 Je ideálne nástenné svietidlo do obývacej izby, haly alebo spálne. Jeho moderný dizajn zaručuje, že sa hodí do každého interiéru! Nástenné... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom - VT 1
Značka: QAZQA
20 EUR
Overiť dostupnosť »
VT 1 Je ideálne nástenné svietidlo do obývacej izby, haly alebo spálne. Jeho moderný dizajn zaručuje, že sa hodí do každého interiéru! Nástenné...

VT 1 Je ideálne nástenné svietidlo do obývacej izby, haly alebo spálne. Jeho moderný dizajn zaručuje, že sa hodí do každého interiéru! Nástenné svietidlo je vyrobené z ocele a je čierne. Pretože je vnútorná strana zlatej farby, v miestnosti získate efekt teplého svetla. Tieňové tienidlo má priemer 17 cm a výšku 12 cm. Nástenné svietidlo má celkovú výšku 20 cm, hĺbku 20 cm a dĺžku 17 cm. Montážna doska má výšku 2 cm a priemer 9,7 cm. Dokončíte VT 1 svetelným zdrojom s výbojkou E27 (max. 60 W). Aby bol ešte útulnejší, môžete lampu pripojiť k stmievaču. Toto nie je zahrnuté. VT 1 dodáva vášmu interiéru atmosféru. Presne to, čo potrebujete! Veľmi jedinečný produkt Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom – VT 1 môžete kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii nastenne lampy. Mrknite na výnimočné produkty z tejto známej rubriky za extra cenu. Populárny dodávateľ QAZQA má v ponuke prvotriedny tovar A to je ešte len začiatok!

Žiadaný produkt Moderné nástenné svietidlo čierne so zlatom - VT 1 originál od výrobcu QAZQA ľahko zoženiete aktuálne v našej ponuke skutočne výhodne! Vo skvelej akcii za 20 EUR.