Moderné nástenné svietidlo čierne IP44 2-svetlo – Cederic

Kvalitný a žiadaný tovar Moderné nástenné svietidlo čierne IP44 2-svetlo - možno kúpiť tiež na našom webe zaradený v kategórii vonkajsie nastenne... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo čierne IP44 2-svetlo - Cederic
Značka: QAZQA
49,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a žiadaný tovar Moderné nástenné svietidlo čierne IP44 2-svetlo - možno kúpiť tiež na našom webe zaradený v kategórii vonkajsie nastenne...

Kvalitný a žiadaný tovar Moderné nástenné svietidlo čierne IP44 2-svetlo – možno kúpiť tiež na našom webe zaradený v kategórii vonkajsie nastenne svietidla. Máme pre vás akčné produkty vo spomínanej sekcii za výhodnú cenu!
S týmto nástenným svietidlom sú škvrny minulosťou. Vyberte si nápadnú lampu do vašej kúpeľne s moderným svietidlom Cederic. Cederic je čierna oceľová lampa so sklom a má dva svetelné body. Vyzerá skvele vedľa zrkadla v kúpeľni. To môže mať aj vďaka hodnote IP44, čo znamená, že je odolný voči striekajúcej vode. Cederic má hĺbku 11,3 cm, výšku 20,4 cm a dĺžku 8 cm. Montážna doska má priemer 8 cm a hĺbku 3 cm. Dodáva sa bez svetelných zdrojov, preto si zaobstarajte dva vhodnejšie svetelné zdroje s objímkou G9 (max. 28 wattov). Či už potrebujete funkčnú lampu alebo hľadáte útulné náladové svetlo: s Cederic môžete urobiť oboje. Je stmievateľný externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou balenia). Dodajte svojej kúpeľni moderný a luxusný vzhľad s týmto nástenným svietidlom.

V zľave tento tovar Moderné nástenné svietidlo čierne IP44 2-svetlo - Cederic od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA je možné získať u nás teraz za parádnu cenu! Na našich stránkach za 49,95 EUR.