Moderné nástenné svietidlo čierne 26,8 cm IP44 – Jarra

Moderné, nadčasové nástenné svietidlo. Vaše vonkajšie steny dostanú elegantnú lampu. Táto lampa sa dá perfektne umiestniť aj do kúpeľne. Je... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo čierne 26
Značka: QAZQA
36 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné, nadčasové nástenné svietidlo. Vaše vonkajšie steny dostanú elegantnú lampu. Táto lampa sa dá perfektne umiestniť aj do kúpeľne. Je...

Moderné, nadčasové nástenné svietidlo. Vaše vonkajšie steny dostanú elegantnú lampu. Táto lampa sa dá perfektne umiestniť aj do kúpeľne. Je nádherne dotvorený do čiernej farby a číreho skla. Vďaka priehľadnému sklu je v svietidle jasne viditeľný zdroj svetla. Poznámka: Jarra sa dodáva bez svetelného zdroja. Preto si vyberte dekoratívny variant, ktorý sa hodí do kovania E27 (max. 40 W). Je stmievateľný aj externým stmievačom; takto ho večer mimoriadne zútulníte na záhrade alebo v kúpeľni. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný voči striekajúcej vode. Táto Jarra má výšku 26,8 cm a dĺžku 11,6 cm. Montážna doska má priemer 11,8 15 cm. Štýl a trieda s touto Jarrou.
Vysoko kvalitný výrobok Moderné nástenné svietidlo čierne 26,8 cm IP44 – Jarra možno zohnať aktuálne tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajsie nastenne svietidla! Vyberte si ostatné produkty z tejto sekcie za skvelú cenu!

Veľmi jedinečný kus Moderné nástenné svietidlo čierne 26,8 cm IP44 - Jarra od tejto skvelej značky QAZQA jednoducho môžete získať tu skutočne lacno! Výhodná ponuka za skvelú cenu 36 EUR.