Moderné nástenné svietidlo biele vrátane LED – Plomp

Plomp je veľmi jedinečné nástenné svietidlo! Má vlnité tvary, vďaka ktorým je veľmi špeciálny. Táto lampa je skutočným pútačom pozornosti vo... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo biele vrátane LED - Plomp
Značka: QAZQA
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Plomp je veľmi jedinečné nástenné svietidlo! Má vlnité tvary, vďaka ktorým je veľmi špeciálny. Táto lampa je skutočným pútačom pozornosti vo...

Plomp je veľmi jedinečné nástenné svietidlo! Má vlnité tvary, vďaka ktorým je veľmi špeciálny. Táto lampa je skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývačke alebo vo vašej hale! Má celkovú dĺžku 46 cm a výšku 28 cm. Hĺbka je 4,5 cm. Lampa sa skladá z integrovanej LED (nevymeniteľnej). S 800 lumenmi a 2700 Kelvinmi je to nástenné svietidlo s vysokou svietivosťou. V priemere vydrží 30 000 horiacich hodín. Poznámka: táto lampa nie je stmievateľná! Plomp je vhodný iba na funkčné osvetlenie domu. Doplňte svoj interiér týmto Plompom.
Veľmi žiadaný kus Moderné nástenné svietidlo biele vrátane LED – Plomp získate bez ťažkostí na našom webe zaradený v kategórii nastenne lampy. Mrknite na zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie vo výpredajovej akcii. Populárny výrobca QAZQA vyrába kvalitný tovar Náš sortiment je ale široký, mrknite tiež na viac skvelých produktov od značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový tovar Moderné nástenné svietidlo biele vrátane LED - Plomp od našej známej značky QAZQA ide zaobstarať na našich stránkach teraz práve za extra cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 90 EUR.