Moderné nástenné svietidlo biele – Colja Novo

Colja Novo je štýlové a atmosférické nástenné svietidlo. Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru. Umiestnite... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo biele - Colja Novo
Značka: QAZQA
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Colja Novo je štýlové a atmosférické nástenné svietidlo. Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru. Umiestnite...

Colja Novo je štýlové a atmosférické nástenné svietidlo. Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru. Umiestnite nástenné svietidlo proti bielej stene tak, aby zariadenie vyzeralo so stenou rovnomerne. Lampa je vyrobená zo sadry a povrchovo upravená bielou farbou. Má hĺbku 6 cm, výšku 16 cm a dĺžku 10 cm. Nástenné svietidlo však zakončite svetelným zdrojom s výbojkou G9 (max. 25 W). Nezabudnite si tieto objednať osobitne. Pretože osvetlenie je proti stene a dáva svetlo zhora aj zdola, získate na stene pekný žehliaci efekt. Colja Novo je ideálne nástenné svietidlo do predsiene, obývacej izby alebo spálne. Urobte to doma útulne a štýlovo s touto krásnou nástennou lampou!
Veľmi obľúbený kus Moderné nástenné svietidlo biele máte možnosť nájsť bezprostredne tu u nás v kategórii nastenne lampy! Teraz si môžete zaobstarať iné produkty z našej kategórie za internetové ceny!

Kvalitný produkt Moderné nástenné svietidlo biele - Colja Novo od populárnej značky QAZQA ľahko zoženiete online za dobrú cenu. Práve teraz za 20 EUR.