Moderné nástenné svietidlo biele – Baleno II

Tento dizajnový produkt ide zohnať bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii vonkajsie nastenne svietidla! Mrknite na akčné kusy z tejto... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo biele - Baleno II
Značka: QAZQA
24,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento dizajnový produkt ide zohnať bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii vonkajsie nastenne svietidla! Mrknite na akčné kusy z tejto...

Tento dizajnový produkt ide zohnať bezprostredne na stránkach v obľúbenej kategórii vonkajsie nastenne svietidla! Mrknite na akčné kusy z tejto populárnej rubriky za super ceny. Slávny výrobca QAZQA dodáva kvalitný tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Baleno II je skutočným pútačom pozornosti v domácnosti i okolo nej. Dáva pekné pastevné svetlo pozdĺž steny. Super krásna, keď je tma! Svietidlo má dve objímky GU10 a je dodávané bez svetelných zdrojov, preto si ich určite objednajte. Je tiež stmievateľný, takže môžete navodiť útulnú atmosféru (stmievač nie je súčasťou dodávky). Baleno II je široké 7 cm, hlboké 9,2 cm a vysoké 16 cm. Použitý plast, biela farba a tvar dodajú žiarovke elegantný nádych, vďaka čomu sa najlepšie hodí do moderného prostredia. Baleno II je vďaka hodnote IP IP44 skutočne vhodný do exteriéru, ale môžete ho umiestniť aj do kúpeľne. Stále hľadáte super moderné (vonkajšie) nástenné svietidlo? Našli ste ho!

Dizajnový kus Moderné nástenné svietidlo biele - Baleno II značky QAZQA ľahko môžete zaobstarať aktuálne naozaj lacno! V akcii za cenu 24,95 EUR.