Moderné nástenné svietidlo biele – Amy

Kvalitný tovar máte možnosť zaobstarať jednoducho tu a teraz na našom webe v známej kategórii nastenne lampy. Teraz môžete nájsť ešte iné... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo biele - Amy
Značka: QAZQA
17 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný tovar máte možnosť zaobstarať jednoducho tu a teraz na našom webe v známej kategórii nastenne lampy. Teraz môžete nájsť ešte iné...

Kvalitný tovar máte možnosť zaobstarať jednoducho tu a teraz na našom webe v známej kategórii nastenne lampy. Teraz môžete nájsť ešte iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za úplne najnižšiu cenu!
Táto moderná nástenná lampa Amy poskytuje prekvapivý svetelný efekt! V hale vyzerá nádherne, ale toto nástenné svietidlo sa dá skutočne použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu. Povrchová úprava z bieleho hliníka mu dodáva extra elegantný vzhľad. Doplňte svoju lampu zdrojom svetla G9 s maximálnym výkonom 40 W. Má dĺžku a hĺbku 8 cm a výšku 19 cm. Montážna doska na stenu má dĺžku a šírku 8 cm. Ak chcete večer zútulniť: táto lampa je tiež stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky). Doprajte svojmu domovu krásny efekt s touto Amy!

Kvalitný a obľúbený kus Moderné nástenné svietidlo biele - Amy od spoľahlivej značky QAZQA je možné zaobstarať zde teraz skutočne lacno. Cenovo vychádza na 17 EUR.