Moderné nástenné svietidlo biele 2-svetlo – Tjada Novo

Krásne biele sadrové nástenné svietidlo, ktoré osvetľuje stenu nad aj pod ňou. Toto nástenné svietidlo je vynikajúcou voľbou pre základné... viac informácií »
Moderné nástenné svietidlo biele 2-svetlo - Tjada Novo
Značka: QAZQA
39 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásne biele sadrové nástenné svietidlo, ktoré osvetľuje stenu nad aj pod ňou. Toto nástenné svietidlo je vynikajúcou voľbou pre základné...

Krásne biele sadrové nástenné svietidlo, ktoré osvetľuje stenu nad aj pod ňou. Toto nástenné svietidlo je vynikajúcou voľbou pre základné osvetlenie. Vďaka svojmu nadčasovému a módnemu dizajnu vyzerá vždy dobre v každom interiéri. Tjada Novo 2-light má hĺbku a výšku 7,8 cm a dĺžku 35,3 cm. Nástenné svietidlo je dodávané bez svetelných zdrojov, tie si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Uistite sa, že ste si vybrali dva s armatúrou G9 a s maximálnym výkonom 25 wattov. Svietidlo môžete večer stlmiť externým stmievačom pre extra atmosféru. Toto nie je zahrnuté. Začnite tu s moderným, dizajnovým alebo vidieckym zariadením vášho domova alebo kancelárie s Tjada Nova.
Veľmi žiadaný produkt Moderné nástenné svietidlo biele 2-svetlo – Tjada Novo ide kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii nastenne lampy! Teraz si môžete zaobstarať skvelé produkty z tejto známej rubriky za super peniaze.

Kvalitný a obľúbený produkt Moderné nástenné svietidlo biele 2-svetlo - Tjada Novo od tejto skvelej značky QAZQA je možné zaobstarať práve teraz u nás v zľave. Vo skvelej akcii za 39 EUR.