Moderné bodové biele sklopné – Rondoo Duo

Nie raz, ale dvakrát volské oko! Toto krásne dizajnové miesto je najnovším prírastkom do známej série Rondoo. Vykonané v peknej sviežej farbe a... viac informácií »
Moderné bodové biele sklopné - Rondoo Duo
Značka: QAZQA
66 EUR
Overiť dostupnosť »
Nie raz, ale dvakrát volské oko! Toto krásne dizajnové miesto je najnovším prírastkom do známej série Rondoo. Vykonané v peknej sviežej farbe a...

Nie raz, ale dvakrát volské oko! Toto krásne dizajnové miesto je najnovším prírastkom do známej série Rondoo. Vykonané v peknej sviežej farbe a veľmi moderné! Vneste svetlo na toto krásne miesto a nechajte dýchať váš interiér čerstvý vzduch! Bodky je možné naklápať aj samostatne, super praktický dizajn! Lampa má výšku 12,5 cm, dĺžku 18 cm a šírku 10,5 cm. Montážna doska má dĺžku 14 cm. Toto miesto na povrch je stmievateľné, takže môžete vytvoriť väčšiu atmosféru (stmievač nie je súčasťou dodávky). Lampu dopĺňate dvoma svetelnými zdrojmi kovania GU10 (max. 50 W). Dokončite svoj interiér s Rondoo Duo!
Tento žiadaný produkt Moderné bodové biele sklopné máte možnosť nakúpiť jednoducho na webe zaradený v kategórii bodove svetla! Zaobstarajte si podobné produkty vo spomínanej sekcii za outletovú cenu.

Tento veľmi žiadaný produkt Moderné bodové biele sklopné - Rondoo Duo od spoločnosti QAZQA jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz za výpredajovú cenu! Teraz za 66 EUR.