Moderná závesná lampa zlatá – Cava 2

Ukradnite show s týmto topperom od spoločnosti QAZQA. Táto jedinečná stropná lampa sa v náročnom prostredí cíti ako doma a má okamžitý vplyv. S... viac informácií »
Moderná závesná lampa zlatá - Cava 2
Značka: QAZQA
44,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Ukradnite show s týmto topperom od spoločnosti QAZQA. Táto jedinečná stropná lampa sa v náročnom prostredí cíti ako doma a má okamžitý vplyv. S...

Ukradnite show s týmto topperom od spoločnosti QAZQA. Táto jedinečná stropná lampa sa v náročnom prostredí cíti ako doma a má okamžitý vplyv. S touto Závesnou lampou Cava 2 máte dve žiarovky, ktoré sú navzájom spojené. Rám závesného svietidla je vyrobený z ocele so zlatou povrchovou úpravou a dodáva svietidlu jeho štýlový vzhľad. Okrem dizajnu svietidla má aj funkciu stmievania (stmievač nie je súčasťou dodávky), pomocou ktorej si sami môžete určiť jas a atmosféru osvetlenia. Lampa má priemer 40 cm a výšku 160 cm, ktorú si tiež môžete nastaviť na 45 cm. Montážna doska má priemer 10 cm a káble sú dlhé 150 cm. S nádherným zdrojom svetla s objímkou E27 (max. 60 W) môžete žiarovku úplne dokončiť, nie sú súčasťou dodávky. Celkovo je toto stmievateľné závesné svietidlo skutočným prínosom pre každú obývaciu izbu! Často vyhľadávaný kus Moderná závesná lampa zlatá – možno nakúpiť v pohode tu na našom webe v rubrike zavesne lampy! Teraz môžete kúpiť akčné produkty z tejto populárnej rubriky ľahko online.

Veľa obľúbený produkt Moderná závesná lampa zlatá - Cava 2 pochádzajúce od značky QAZQA nájdete u nás teraz extra výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 44,95 EUR.