Moderná závesná lampa sivá 20 cm – Pallon

Tento unikátny tovar dostanete aktuálne tu na webe v rubrike zavesne lampy! Preskúmajte unikátne produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu!... viac informácií »
Moderná závesná lampa sivá 20 cm - Pallon
Značka: QAZQA
44,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento unikátny tovar dostanete aktuálne tu na webe v rubrike zavesne lampy! Preskúmajte unikátne produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu!...

Tento unikátny tovar dostanete aktuálne tu na webe v rubrike zavesne lampy! Preskúmajte unikátne produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. Preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov od výrobcu QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Skutočne nadčasový dizajn, tento Pallon. Dodá vašej obývačke, spálni alebo v kancelárii veľmi atraktívny nádych! Má priemer 20 cm a maximálnu výšku 180 cm. Dĺžka šnúry je 150 cm. Pallon môžete skrátiť, ako chcete. Montážna doska má priemer 10 cm. Tento dizajn je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Doplňte svoj Pallon o robustný zdroj svetla, ktorý sa hodí do svietidla E27. Mimoriadne pekným efektom pre túto lampu je zdroj viditeľného svetla. Vyberte si s Pallonom pekné štýlové závesné svietidlo!

Výnimočný a žiadaný tovar Moderná závesná lampa sivá 20 cm - Pallon od spoľahlivej značky QAZQA jednoducho zaobstaráte tu za extra cenu. Teraz v akcii 44,95 EUR.