Moderná závesná lampa biela s bielym tienidlom 50 cm – Combi 1

Hľadáte moderné závesné svietidlo s tienidlom? Potom je Závesná lampa Combi 1 určite pre vás! Táto závesná lampa s tienidlom kombinuje moderný... viac informácií »
Moderná závesná lampa biela s bielym tienidlom 50 cm - Combi 1
Značka: QAZQA
29,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte moderné závesné svietidlo s tienidlom? Potom je Závesná lampa Combi 1 určite pre vás! Táto závesná lampa s tienidlom kombinuje moderný...

Hľadáte moderné závesné svietidlo s tienidlom? Potom je Závesná lampa Combi 1 určite pre vás! Táto závesná lampa s tienidlom kombinuje moderný vzhľad závesného svietidla s hrejivým vzhľadom tienidla. S Závesnou lampou Combi 1 môžete poskytnúť svojmu interiéru krásny pútavý pohľad s dôrazom na industriálny štýl. Svietidlo má priemer 50 cm, minimálnu výšku 60 cm a maximálnu výšku 142,5 cm. Montážna doska má priemer 10 cm. Šnúra má dĺžku 110 cm. Lampu zakončíte svetelným zdrojom s objímkou E27 (max. 60 W), treba ju ešte objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Vyberte si atmosféru a choďte na závesné svietidlo Combi 1!
Žiadaný tovar môžete kúpiť bez problémov na webe v kategórii zavesne lampy! Teraz môžete kúpiť kvalitné produkty z tejto sekcie na pár kliknutí!

V zľave tento produkt Moderná závesná lampa biela s bielym tienidlom 50 cm - Combi 1 od známej značky QAZQA je možné zakúpiť práve dnes za extra cenu. Teraz za akčnú cenu 29,95 EUR.