Moderná závesná lampa biela 50 cm – Magna

Závesná lampa Magna patrí k našim obľúbeným. Dokonale sa hodí do moderného a elegantného interiéru. Rafinovanou lampou je závesná lampa Magna.... viac informácií »
Moderná závesná lampa biela 50 cm - Magna
Značka: QAZQA
95 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Magna patrí k našim obľúbeným. Dokonale sa hodí do moderného a elegantného interiéru. Rafinovanou lampou je závesná lampa Magna....

Závesná lampa Magna patrí k našim obľúbeným. Dokonale sa hodí do moderného a elegantného interiéru. Rafinovanou lampou je závesná lampa Magna. Táto lampa má nielen krásny dizajn zvonka, ale aj zvnútra. Vnútorná strana je striebornej farby a nie tesná, čo v kapote vytvára pekný tieňový efekt. Zapnite svetlo a váš domov bude obklopený krásnou žiarou! Svietidlo je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Takto môžete vo svojom dome navodiť presne tú pravú atmosféru! Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 60 Watt). Nádherné špeciálne závesné svietidlo zo sklenených vlákien, ktorého štruktúra je stále jasne rozpoznateľná. Táto závesná lampa má priemer 50 cm a výšku 125 cm. Počas inštalácie môžete túto lampu skrátiť na požadovanú výšku. Vyberte si atmosféru a vyberte sa na závesnú lampu Magna!
Najpredávanejší produkt Moderná závesná lampa biela 50 cm – Magna je dostupný tiež tu na webe v obľúbenej rubrike zavesne lampy. Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny.

Tento akčný tovar Moderná závesná lampa biela 50 cm - Magna od top značky QAZQA ľahko nájdete práve teraz na našej webovej stránke extra výhodne. Výhodne za cenu 95 EUR.