Moderná stojaca lampa z ocele vrátane LED s čítacím ramenom – Ibiza

Veľmi funkčná stojanová lampa s ramenom na čítanie. Naša Ibiza má celkovú výšku 180 cm. Noha má priemer 28 cm. Dodáva sa s káblom s dĺžkou 175... viac informácií »
Moderná stojaca lampa z ocele vrátane LED s čítacím ramenom - Ibiza
Značka: QAZQA
129 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi funkčná stojanová lampa s ramenom na čítanie. Naša Ibiza má celkovú výšku 180 cm. Noha má priemer 28 cm. Dodáva sa s káblom s dĺžkou 175...

Veľmi funkčná stojanová lampa s ramenom na čítanie. Naša Ibiza má celkovú výšku 180 cm. Noha má priemer 28 cm. Dodáva sa s káblom s dĺžkou 175 cm. Obe žiarovky je možné ovládať oddelene od seba. Čítacie rameno je veľmi ľahko nastaviteľné; užitočné na čítanie! Stojacia lampa má svietidlo (priemer 30 cm) vrátane LED (integrované v svietidle). Táto LED dióda má svetelný výkon 2700 Kelvinov a 1 900 lúmenov. Rameno na čítanie má tiež 2 700 Kelvinov a 1 900 lúmenov. Tieto svetelné body je možné stmievať oddelene od seba. So svojimi 30 000 hodinami horenia je Ibiza strážcom vášho interiéru! Super funkčná stojanová lampa na čítanie a vďaka funkcii stmievania na lampe vytvorí atmosféru vo vašom interiéri, na tejto Ibize! Tento vynikajúci kus máte možnosť dostať bez problémov tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii stojace lampy. Teraz nájdete ešte iné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za výhodné peniaze.

Obľúbený kus Moderná stojaca lampa z ocele vrátane LED s čítacím ramenom - Ibiza od spoločnosti s popredným postavením na trhu QAZQA ide získať na našich stránkach teraz za super cenu. Cena od 129 EUR.