Moderná stojaca lampa z mosadze s lampou na čítanie vrátane LED stlmených až teplých – Diva

Ak chcete obohatiť svoj moderný interiér o multifunkčnú stojacu lampu, stojaca lampa Diva je to pravé! Táto krásna stojaca lampa je vybavená lampou na... viac informácií »
Moderná stojaca lampa z mosadze s lampou na čítanie vrátane LED stlmených až teplých - Diva
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak chcete obohatiť svoj moderný interiér o multifunkčnú stojacu lampu, stojaca lampa Diva je to pravé! Táto krásna stojaca lampa je vybavená lampou na...

Ak chcete obohatiť svoj moderný interiér o multifunkčnú stojacu lampu, stojaca lampa Diva je to pravé! Táto krásna stojaca lampa je vybavená lampou na čítanie, ktorú možno ovládať oddelene od podsvietenia. Obe svietidlá môžete stlmiť tlačidlami na svietidle. Svietidlo aj lampa na čítanie sú vybavené integrovanou LED lampou. Lampa na čítanie má maximálne 500 lúmenov a 3000 Kelvinov. Svietidlo má maximálne 1960 lúmenov a 3000 Kelvinov. Oba svetelné zdroje sú stmievateľné a tlmené v lúmenoch aj v Kelvinoch (a sú teda tlmené až teplé). To znamená, že zdroje svetla sa zohrievajú, keď zdroj svetla stlmíte. Takto máte dokonalé svetlo na každú príležitosť, ktoré ladí s atmosférou! Svietidlo má výšku 180 cm a priemer 25,4 cm. Lampa je dodávaná s káblom (250 cm) so zástrčkou. Vyberte si stojacu lampu Diva a vyberte si lampu, ktorá dokáže osvetliť váš domov atmosférickým a funkčným spôsobom!
Obľúbený a akčný produkt Moderná stojaca lampa z mosadze s lampou na čítanie vrátane LED stlmených až teplých – Diva získate ešte tu a teraz na našom webe v známej kategórii stojace lampy. Získajte ešte ďalšie produkty z tejto rubriky vo výpredajovej akcii. Významný dodávateľ QAZQA môže ponúknuť skvelé produkty. Však to vidíte sami. U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež viac vybraných výrobkov od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super tovar Moderná stojaca lampa z mosadze s lampou na čítanie vrátane LED stlmených až teplých - Diva značky QAZQA jednoducho môžete nájsť na našich stránkach teraz extra so zľavou. Práve možno objednať len za 139 EUR.