Moderná stojaca lampa čierna vrátane LED a stmievača – Bumu

Neodolateľný produkt Moderná stojaca lampa čierna máte možnosť získať tiež tu na našom webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Teraz môžete... viac informácií »
Moderná stojaca lampa čierna vrátane LED a stmievača - Bumu
Značka: QAZQA
99,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Neodolateľný produkt Moderná stojaca lampa čierna máte možnosť získať tiež tu na našom webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Teraz môžete...

Neodolateľný produkt Moderná stojaca lampa čierna máte možnosť získať tiež tu na našom webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Teraz môžete nájsť výnimočné produkty v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Táto výnimočná značka QAZQA poskytuje skvelé produkty. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Čas na úpravu vášho interiéru alebo kancelárie? Potom si vyberte multifunkčné podlahové svietidlo Bumu! Lampa je vysoká 180 cm a má priemer 25,5 cm. Podlahová lampa sa dodáva s káblom (180 cm) so zástrčkou. Prostredníctvom tohto svietidla môžete stmievač stlmiť pomocou zabudovanej LED (20 W) v lúmenoch aj Kelvinoch. Celkový lúmen LED je 2 000 a lampu môžete stlmiť od 2 500 do 4 000 Kelvinov. Vďaka tomu je táto moderná podlahová lampa ideálna na použitie ako funkčné osvetlenie alebo náladové osvetlenie. Pretože je rozjasňovač výklopný, môžete svetlo nasmerovať na miesta, kde ho potrebujete. Chystáte sa na túto šikovnú podlahovú lampu? Potom okamžite dodáte svojmu interiéru alebo kancelárii moderný vzhľad!

Výnimočný kus Moderná stojaca lampa čierna vrátane LED a stmievača - Bumu od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA môžete zaobstarať v súčasnosti za dobrú cenu. Aktuálne za 99,95 EUR.