Moderná stojaca lampa čierna s lampou na čítanie vrátane LED stmievateľnej na teplú – Diva

Ak chcete obohatiť svoj moderný interiér o multifunkčnú podlahovú lampu, podlahová lampa Diva je ten pravý zápas! Táto krásna stojaca lampa je... viac informácií »
Moderná stojaca lampa čierna s lampou na čítanie vrátane LED stmievateľnej na teplú - Diva
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak chcete obohatiť svoj moderný interiér o multifunkčnú podlahovú lampu, podlahová lampa Diva je ten pravý zápas! Táto krásna stojaca lampa je...

Ak chcete obohatiť svoj moderný interiér o multifunkčnú podlahovú lampu, podlahová lampa Diva je ten pravý zápas! Táto krásna stojaca lampa je vybavená lampou na čítanie, ktorú je možné ovládať oddelene od svietidla. Obe žiarovky môžete stlmiť pomocou tlačidiel na svietidle. Uplighter aj lampa na čítanie sú vybavené integrovanou LED lampou. Lampa na čítanie má maximálne 500 lúmenov a 3 000 Kelvinov. Uplighter má maximálne 1 800 lúmenov a 3 000 Kelvinov. Oba svetelné zdroje sú stmievateľné a stmievané v lúmenoch aj v Kelvinoch (a sú teda dim až teplé). To znamená, že svetelné zdroje sa pri stmievaní svetelného zdroja otepľujú. Takto máte perfektné svetlo pre každú príležitosť, ktorá zodpovedá atmosfére! Svietidlo má výšku 180 cm a priemer 25,4 cm. Lampa sa dodáva s káblom (250 cm) so zástrčkou. Vyberte si podlahovú lampu Diva a vyberte si lampu, ktorá dokáže atraktívne a funkčne osvetliť váš domov! Výnimočný a žiadaný produkt Moderná stojaca lampa čierna s lampou na čítanie vrátane možno získať jednoducho na webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Máme pre vás ešte iné produkty v spomínanej kategórii za priaznivú cenu. Populárny výrobca QAZQA pre vás vyrába prémiový sortiment. A tu je dôkaz. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke viac kvalitného tovaru od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento skvelý kus Moderná stojaca lampa čierna s lampou na čítanie vrátane LED stmievateľnej na teplú - Diva od značky so zárukou kvality QAZQA máte možnosť získať momentálne na našich stránkach za výhodnú cenu! Akčná cena 109 EUR.