Moderná oblúková lampa z mosadze s bielym tienidlom – Arc Basic

Arc Basic je dokonalá oblúková lampa pre moderný interiér. Zlatá noha s bielou kapucňou a bielym mramorovým podstavcom ho robia skutočne moderným!... viac informácií »
Moderná oblúková lampa z mosadze s bielym tienidlom - Arc Basic
Značka: QAZQA
98 EUR
Overiť dostupnosť »
Arc Basic je dokonalá oblúková lampa pre moderný interiér. Zlatá noha s bielou kapucňou a bielym mramorovým podstavcom ho robia skutočne moderným!...

Arc Basic je dokonalá oblúková lampa pre moderný interiér. Zlatá noha s bielou kapucňou a bielym mramorovým podstavcom ho robia skutočne moderným! Oblúková lampa má dĺžku 154,8 cm a šírku 30 cm. Je výškovo nastaviteľný; minimálne 150 cm a maximálne 170 cm. Základňa má priemer 30 cm a výšku 4,5 cm. Biele tienidlo má priemer 30 cm a výšku 20 cm. Lampa je dodávaná s káblom (180 cm) a zástrčkou. Arc Basic dokončíte svetelným zdrojom s objímkou E27 s maximálnym výkonom 20 Wattov. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, ktorý nie je súčasťou balenia. Doplňte svoj moderný interiér oblúkovou lampou Arc Basic. Tento akčný a v zľave kus Moderná oblúková lampa z mosadze s bielym tienidlom – Arc Basic máte možnosť kúpiť tiež na webe umiestnený v rubrike obloukove lampy! Teraz môžete nájsť parádne produkty v spomínanej rubrike za najlepšie ceny. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky viac skvelých kúskov od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Významný dodávateľ QAZQA vám predstavuje kvalitné produkty.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Moderná oblúková lampa z mosadze s bielym tienidlom - Arc Basic od obľúbenej značky QAZQA môžete zohnať práve teraz u nás za skvelú cenu! Teraz za 98 EUR.