Moderná kúpeľňa zapustené bodové biele IP54 – prístrešok

Hľadáte moderné zapustené miesto pre kúpeľňu? Možno, že zapustené miesto Shed je perfektné! Dizajn tohto spotu je veľmi pokojný a nadčasový.... viac informácií »
Moderná kúpeľňa zapustené bodové biele IP54 - prístrešok
Značka: QAZQA
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte moderné zapustené miesto pre kúpeľňu? Možno, že zapustené miesto Shed je perfektné! Dizajn tohto spotu je veľmi pokojný a nadčasový....

Hľadáte moderné zapustené miesto pre kúpeľňu? Možno, že zapustené miesto Shed je perfektné! Dizajn tohto spotu je veľmi pokojný a nadčasový. Toto miesto doplníte svetelným zdrojom GU10 s výkonom až 50 W. Chcete stlmiť miesto? To je možné pomocou externého stmievača (nie je súčasťou dodávky). Škvrna má priemer 8,5 cm a výšku 7,6 cm. Hĺbka inštalácie je 6 cm a priemer inštalácie je 6 cm. Na tomto zapustenom mieste je skvelé to, že svetelný zdroj mierne spadne do tohto bodu, takže svetlo svieti pekne smerom dole. Má hodnotu IP IP54. Poskytnite svojej kúpeľni nádherné priame, funkčné alebo náladové osvetlenie so zapusteným bodom Shed!
Veľmi obľúbený produkt Moderná kúpeľňa zapustené bodové biele IP54 – prístrešok máte možnosť zaobstarať už dnes tu na webe v obľúbenej kategórii zapustene svietidla. Teraz môžete kúpiť kvalitné kúsky z tejto rubriky za super ceny. Tento výnimočný výrobca QAZQA môže ponúkať veľmi kvalitný sortiment Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Máme aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky od značky QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný kus Moderná kúpeľňa zapustené bodové biele IP54 - prístrešok od značky so zárukou kvality QAZQA môžete zohnať na našich stránkach za výpredajovú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 12 EUR.