Moderná kúpeľňa zapustená bodová čierna IP54 – Shed Honey

Elegantné a moderné zapustené miesto, vďaka IP hodnote IP54, vhodné do kúpeľne. Krásne čierne zapustené miesto, vhodné na použitie ako základné... viac informácií »
Moderná kúpeľňa zapustená bodová čierna IP54 - Shed Honey
Značka: QAZQA
16,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantné a moderné zapustené miesto, vďaka IP hodnote IP54, vhodné do kúpeľne. Krásne čierne zapustené miesto, vhodné na použitie ako základné...

Elegantné a moderné zapustené miesto, vďaka IP hodnote IP54, vhodné do kúpeľne. Krásne čierne zapustené miesto, vhodné na použitie ako základné osvetlenie. Má výšku 7,6 cm a priemer 8,5 cm. Inštalačné rozmery: hĺbka 10 cm a priemer 6 cm. Toto moderné miesto doplníte svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 wattov. Poznámka: Tento svetelný zdroj si musíte stále objednať samostatne v našom internetovom obchode. Je tiež možné stmievať pomocou externého stmievača (nie je súčasťou dodávky). Miesto je topper, ktorý si môžete užívať roky! Zaobstarajte si tento nadčasový kôl Honey hneď teraz a dokončite svoju kúpeľňu! Často hľadaný kus Moderná kúpeľňa zapustená bodová ide nakúpiť bez ťažkostí na našich stránkach v sekcii zapustene svietidla! Teraz nájdete kvalitné produkty z tejto obľúbenej sekcie za akčnú cenu.

Podarený produkt Moderná kúpeľňa zapustená bodová čierna IP54 - Shed Honey s pečaťou kvality značky QAZQA dostanete na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu. Akčná cena 16,95 EUR.