Moderná bodová čierna so zlatým 4-svetlom – Magno

Tento akčný a v zľave tovar Moderná bodová čierna so zlatým 4-svetlom - Magno je dostupný práve teraz na stránkach umiestnený v sekcii bodove... viac informácií »
Moderná bodová čierna so zlatým 4-svetlom - Magno
Značka: QAZQA
41 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento akčný a v zľave tovar Moderná bodová čierna so zlatým 4-svetlom - Magno je dostupný práve teraz na stránkach umiestnený v sekcii bodove...

Tento akčný a v zľave tovar Moderná bodová čierna so zlatým 4-svetlom – Magno je dostupný práve teraz na stránkach umiestnený v sekcii bodove svetla. Teraz môžete nájsť akčné výrobky zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov QAZQA môže ponúkať vysoko kvalitný sortiment. Toto miesto maximalizuje atmosféru a dáva vášmu interiéru okamžitú aktualizáciu štýlu! Magno vytvára vo vašom interiéri pridanú hodnotu a zlaté vnútro kapoty poskytuje atmosférické osvetlenie. Skutočný pútač očí v obývacej izbe, ale dá sa použiť aj ako funkčné svietidlo v spálni. Spot má dĺžku 82 cm a výšku 18 cm. Montážna doska má priemer 9 cm. Môžete sklopiť škvrny osobitne, aby ste mohli svietiť svetlo tam, kam chcete! Super šikovný. Poskytnite vo svojom dome príjemné svetlo zakúpením 4 svetelných zdrojov, ktoré sa hodia do žiarovky E14 (max. 40 W). Magno je tiež stmievateľné pomocou externého stmievača. Dokončite svoj domov týmto útulným magnom!

Tento unikátny produkt Moderná bodová čierna so zlatým 4-svetlom - Magno od známeho výrobcu QAZQA ľahko nájdete bezpečne online za výhodné peniaze! Práve teraz za cenu 41 EUR.