Moderná bodová čierna – Master 111

Tento nadčasový a moderný bod, tento Master 111, ideálny na použitie ako základné osvetlenie! Je krásne dokončená v čiernej farbe. Škvrna má... viac informácií »
Moderná bodová čierna - Master 111
Značka: QAZQA
51,96 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento nadčasový a moderný bod, tento Master 111, ideálny na použitie ako základné osvetlenie! Je krásne dokončená v čiernej farbe. Škvrna má...

Tento nadčasový a moderný bod, tento Master 111, ideálny na použitie ako základné osvetlenie! Je krásne dokončená v čiernej farbe. Škvrna má výšku 14,3 cm, šírku 12 cm a dĺžku 15 cm. Montážna doska má dĺžku 15 cm a výšku 3 cm. Tento Master 111 doplníte svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 W (svetelný zdroj AR111, ktorý má priemer 11 cm). Poznámka: tento svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky a je potrebné ho objednať zvlášť v našom internetovom obchode! Je stmievateľný aj externým stmievačom (napr. Vypínačom v stene). Príjemným plusom tohto miesta je, že je možné ho sklopiť. Môžete sa teda rozhodnúť sami, kam svetlo svieti! Je to ideálne základné miesto pre kuchyňu, nad kuchynským ostrovom alebo v obývacej izbe. Master 111 je nadčasovou nevyhnutnosťou pre váš domov.
Unikátny a obľúbený tovar Moderná bodová čierna – je dostupný už dnes tu na webe v populárnej kateogrii bodove svetla! Získajte ešte podobné produkty z našej rubriky ľahko online. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Mrknite na ďalšie kvalitné kúsky od značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný výrobok Moderná bodová čierna - Master 111 od výrobcu QAZQA môžete nájsť v súčasnosti v bezva akcii! V súčasnosti za skvelú cenu 51,96 EUR.