Moderná bodová čierna – dua Ronda

Kvalitný tovar ide kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii bodove svetla. Vyberte si ešte ostatné kúsky z tejto... viac informácií »
Moderná bodová čierna - dua Ronda
Značka: QAZQA
32 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný tovar ide kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii bodove svetla. Vyberte si ešte ostatné kúsky z tejto...

Kvalitný tovar ide kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii bodove svetla. Vyberte si ešte ostatné kúsky z tejto známej rubriky za výpredajovú cenu. Super elegantný dizajnový oválny bod vyrobený výhradne z kovu zakončený nadčasovou čiernou farbou a má luxusný kvalitatívny vzhľad. Táto lampa je vďaka neutrálnemu vzhľadu vhodná do každého interiéru. Prisadený spot má dĺžku 16 cm, výšku 11 cm a šírku 6,5 cm. Svietidlo zakončíte dvoma svetelnými zdrojmi s objímkou GU10 (každý max. 50 W), ktoré je stále potrebné objednať zvlášť. Je stmievateľný aj externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Doplňte svoj interiér dvojicou Ronda!

Tento skvelý kus Moderná bodová čierna - dua Ronda od dodávateľa tovaru QAZQA máte možnosť nakúpiť práve teraz v našej ponuke vo výhodnej akcii. V súčasnosti v predaji od 32 EUR.