MiPow Playbulb String LED reťaz, základňa biela

Ovládateľná MiPow LED reťazca MiPow Playbulb s efektovými režimami a 16 miliónmi jasných farieb Správne prostredie iba prejdením prstom? S LED... celý popis>
MiPow Playbulb String LED reťaz
Značka: MiPow
50 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Ovládateľná MiPow LED reťazca MiPow Playbulb s efektovými režimami a 16 miliónmi jasných farieb Správne prostredie iba prejdením prstom? S LED svetelnou reťazou String z inteligentnej série MiPow Playbulb to už nie je sen o budúcnosti. 10 metrov dlhá reťaz svetiel sa jednoducho spojí so smartfónom alebo tabletom (cez Bluetooth) pomocou bezplatnej aplikácie Playbulb a svetelný dizajn môže začať. Iba jedným prstom môžete svetelnú reťaz prepnúť do jednej z viac ako 16 miliónov farebných farba svetla alebo tiež do rôznych režimov efektov, ako napríklad efekt sviečky, efekt blesku alebo dúhový efekt. Týmto spôsobom je možné vytvárať najrôznejšie svetelné obrázky v interiéroch aj exteriéroch a kedykoľvek ich znova meniť. Praktické pripojenie USB tiež umožňuje prevádzku nezávislú od elektrickej siete, napríklad prostredníctvom powerbanky (nie je súčasťou dodávky). Technické údaje / funkcie: – Je možné pohodlné ovládanie pomocou aplikácie (jemná zmena farby, blikanie, 16 miliónov rôznych farieb svetla, stmievanie, načasovanie alebo skupinové prepínanie (max. 5 zariadení Playbulb)) – Vrátane napájacieho zdroja USB – stmievateľné (iba prostredníctvom aplikácie) – Dosah Bluetooth: približne 10 metrov – Trieda ochrany IP65 (okrem napájacieho zdroja) – vrátane pamäťovej funkcie Poznámka: V príslušenstve je uložená rozširujúca sada!
Zaujímavý produkt môžete získať bezprostredne na našich stránkach v známej sekcii smarthome vonkajšie dekoratívne svietidlá! Pripravili sme pre vás kvalitné výrobky z tejto známej rubriky za skvelú cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov MiPow dlhodobo ponúka veľmi kvalitné výrobky Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na ďalší preverený tovar značky MiPow. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.