Menu Warren nástenné svietidlo so zástrčkou mosadz

Nástenné svietidlo Warren vyrobené z mosadze so širokým ramenom V rámci série svietidiel Tribeca sa nástenné svietidlo Warren predstavuje aj v... viac informácií »
Menu Warren nástenné svietidlo so zástrčkou mosadz
Značka: Menu
300 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Warren vyrobené z mosadze so širokým ramenom V rámci série svietidiel Tribeca sa nástenné svietidlo Warren predstavuje aj v...

Nástenné svietidlo Warren vyrobené z mosadze so širokým ramenom V rámci série svietidiel Tribeca sa nástenné svietidlo Warren predstavuje aj v minimalistickom dizajne so zameraním na svetelné žiarenie a vysokokvalitné materiály. Skladá sa iba z kruhového nástenného držiaka vyrobeného z lakovanej keramiky a z pravouhlého, širokého predlžovacieho ramena s iba jednou objímkou na zaoblenom konci. To znamená, že hlavné zameranie je na použitý osvetľovací prostriedok, ktorý je najlepšie vyrobený z dekoratívnej lampy v krásnom tvare. Nie je súčasťou dodávky. Na pripojenie stačí zásuvka, pretože lampa je vybavená 200 cm dlhým káblom so zástrčkou. Nástenné svietidlo Warren navrhlo dizajnérske štúdio Søren Rose, ktoré bolo založené v New Yorku v roku 2008. V dizajnérskom štúdiu Søren Rose sú navrhnuté svetlá, ktoré sa zameriavajú na kombináciu vysokokvalitných materiálov a priemyselného dizajnu. Svetelné výtvory sa vyrábajú pomocou tradičného remeselného spracovania aj pomocou inovatívnych nových výrobných postupov.
Tento veľmi žiadaný produkt Menu Warren nástenné svietidlo ide zohnať priamo na stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Máme pre vás akčné produkty z našej sekcie jednoducho online. Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé produkty značky Menu. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Menu Warren nástenné svietidlo so zástrčkou mosadz od obľúbeného výrobcu Menu ľahko môžete zaobstarať ešte dnes za skvelú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 300 EUR.