Menu JWDA stolová LED lampa s batériou, čierna

Prenosná stolová LED lampa JWDA s dobíjacou batériou, stmievateľná Ide o bezdrôtovú verziu klasickej stolnej lampy JWDA, ktorá ponúka väčšiu... viac informácií »
Menu JWDA stolová LED lampa s batériou
Značka: Menu
170 EUR
Overiť dostupnosť »
Prenosná stolová LED lampa JWDA s dobíjacou batériou, stmievateľná Ide o bezdrôtovú verziu klasickej stolnej lampy JWDA, ktorá ponúka väčšiu...

Prenosná stolová LED lampa JWDA s dobíjacou batériou, stmievateľná Ide o bezdrôtovú verziu klasickej stolnej lampy JWDA, ktorá ponúka väčšiu voľnosť a flexibilitu pri osvetlení interiéru. Stolná lampa inšpirovaná tradičnými olejovými lampami a vyrobená z kontrastných materiálov je skutočným pútačom pozornosti vďaka premysleným detailom a praktickým funkciám. Integrovaná nabíjateľná batéria poskytuje po úplnom nabití až 10 hodín svetla, ktorého jas možno regulovať pomocou okrúhleho mosadzného stmievača na farebnej oceľovej základni. Príťažlivé tienidlo elipsovitého tvaru je vyrobené z fúkaného opálového skla a funguje ako difúzor, ktorý vyžaruje rovnomerné svetlo bez oslnenia. – Súčasťou dodávky je nabíjačka USB, ktorú možno pripojiť pod základňu. Elegantná a minimalisticky navrhnutá lampa pochádza z pera švédskeho dizajnéra Jonasa Wagella. Séria bola pomenovaná podľa jeho štúdia v Štokholme, ktoré založil v roku 2008. Pracuje pre dánskeho výrobcu dizajnu MENU. To je známe svojím zmyslom pre komunitu – MENU vždy fascinoval spôsob, akým sa jednotlivci a priestory môžu spojiť prostredníctvom skvelého dizajnu. Ich cieľom je vyrábať svietidlá, ktoré sa vyznačujú uvedomelými detailmi, vysokokvalitnými materiálmi a ľudskými potrebami, aby sa vytvoril trvalý a pevný vzťah medzi dizajnérmi, výrobcami a zákazníkmi.
Kvalitný a lacný produkt Menu JWDA stolová LED lampa s batériou, čierna môžete dostať tiež tu u nás v známej rubrike stolové lampy. Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty vo spomínanej sekcii za outletovú cenu. To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás nájdete ďalšie skvelé kúsky od značky Menu. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Menu poskytuje kvalitné výrobky

Žiadaný produkt Menu JWDA stolová LED lampa s batériou, čierna od skvelej značky Menu ľahko nájdete online za priaznivú cenu. Ceny už od 170 EUR.